Make your own free website on Tripod.com

PROJEKTET SHKOLLORE 2012/13

BALLINA
PROFESORĖT
LĖNDĖT MĖSIMORE
VLERĖSIMI
PUNA SHKENCORE
SHKENCAT E SAKTA
NDĖR-LIDHJET
KONTAKTET
VEGĖZAT (Hiperlinks)


Prezantimi i simulacioneve LMS në Prishtinë. Kujtim Baraliu, zuri vendin e dytë në Kosovë për zbatim të teknologjisë në shkencë.

Na kontaktoni nė lidhje pėr tė na informuar nė lidhje me aktivitetet tuaja dhe ne do ti shpallim nė sajtin tonė. Profesori i lėndės sė Edukatės Fizike, prof. Sadik Ferati, ka zhvilluar njė mori turniresh dhe aktivitetesh tjera sportive brenda shkollės dhe sė shpejti do ti paraqesim kėto aktivitete nė tėrėsi!...

PROJEKTET SHKOLLORE 2012-2013