Make your own free website on Tripod.com

LIDHJET E KĖTIJ SAJTI - LINKS

BALLINA
PROFESORĖT
LĖNDĖT MĖSIMORE
VLERĖSIMI
PUNA SHKENCORE
SHKENCAT E SAKTA
NDĖR-LIDHJET
KONTAKTET

Ueb sajte shkencore qė ia vlen ti lexosh:

http://nobelprize.org/nobel_prizes/physics

http://www.learnerscience.com/

http://www.nasa.gov/

http://www.historyoftheuniverse.com/

http://www.atlasoftheuniverse.com/

Na njoftoni pėr sajtet tuaja tė preferuara dhe pėr llojin e dizajnit qė ju e parapėlqeni!

PROJEKTET SHKOLLORE 2012-2013