Make your own free website on Tripod.com

FIZIKĖ+MATEMATIKĖ+ASTRONOMI

BALLINA
PROFESORĖT
LĖNDĖT MĖSIMORE
VLERĖSIMI
PUNA SHKENCORE
SHKENCAT E SAKTA
NDĖR-LIDHJET
KONTAKTET

I n f o - 20/11/2009:

Lexues tė nderuar, kjo fletė ėshtė ‘’Dokument Informues’’ qė ju dedikohet vetėm prindėrve tė nxėnėsve tė shėnuar nė listėn e mėposhtme dhe nuk ėshtė e vlefshme pėr askėnd tjetėr. Pasimi i saj nė internet bėhet  nė pajtim me kėrkesėn e shumicės sė prindėrve tė cilėt duan tė kenė qasje nė suksesin e fėmijėve tė tyre.  

Pėr tė bėrė njė punė tė tillė ėshtė vėrtet e zorshme dhe do njė angazhim tė madh, por ne jemi tė pėrkushtuar qė tė arrijmė suksese!

Me nderime:  Kujtim Baraliu_prof.

No  Passaran!
Ky dokument ėshtė kopje rezervė (backup i dt.20-11-2012). Kopja tjetėr do tė bėhet kur notohen tė gjithė nxėnėsit rreth dt. 20-12-2012.
Shpresojmė se deri nė atė kohė, nxėnėsit e kėsaj klase do tė arrijnė sukses gjithnjė e mė tė lartė nė mėsime. Ne jemi duke punuar akoma dhe mbetet tė shihen rezultatet tona!...
 
Me nderime: Kujtim Baraliu_prof.

PROJEKTET SHKOLLORE 2012-2013