Make your own free website on Tripod.com

JU LUTEM NA KONTAKTONI

BALLINA
PROFESORĖT
LĖNDĖT MĖSIMORE
VLERĖSIMI
PUNA SHKENCORE
SHKENCAT E SAKTA
NDĖR-LIDHJET
KONTAKTET

Na mbani nė kontakt!   -     Keep us in touch!

 
 
 
 

info@gjonbuzuku.com

 
Ju mund tė thirrni nė kėtė numėr celulari: (+386) 49 306 749
 
Or you can call us at: (+386) 49 306 749

Sajti ynė ėshtė nė konsruktim tė pėrhershėm...keni durim dhe na shikoni herė pas here!... Kujtimi

PROJEKTET SHKOLLORE 2012-2013